Darujete nám 2 % z dane aj v roku 2024?

Za niekoľko rokov pôsobenia nášho OZ prešla našimi rukami takmer stovka mačičiek, mnohé z nich majú dnes už svoje vysnívané domovy. V súčasnej dobe sa staráme o 50 mačičiek. Naše zvieratká skonzumujú mesačne vyše 600 kusov (400 g) konzerv, k tomu nerátane granúl. Každý mesiac použijeme okolo 60 vriec podstielky do mačacích wc. Spotrebujeme množstvo čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, jednorazových podložiek, utierok. Veľkú položku vo výdavkoch tvoria veterinárne ošetrenia, lieky, prostriedky na podporu imunity aj vzhľadom na zdravotný stav našich zverencov.

Keďže sme súkromný azyl bez podpory štátu alebo obce, pri zabezpečovaní týchto potrieb sme v plnej miere závislí od Vašej podpory. Pomôcť nám môžete aj poukázaním 2 % z dane.

Tlačivá na stiahnutie

 Alebo online: TU

Údaje pre poukázanie 2 %

IČO: 42409217

Názov: Mačičkovo Dobrá

Dôležité termíny

15.2.2023 – posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb

31.03.2023 – posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane (3% v prípade dobrovoľníkov).

Ak fyzická osoba oznámi daňovému úradu predĺženie termínu na podanie daňového priznania, tak 2% poukazuje v tomto predĺženom termíne!

31.03.2023 – posledný termín na podanie daňového priznania pre právnické osoby – v rámci DP sa poukazujú aj 2% z dane – POZOR! ak chce právnická osoba poukázať 2% z dane, termín na podanie daňového priznania je zároveň aj posledným termínom na darovanie financií vo výške 0,5%. Ak právnická osoba nedaruje 0,5%, tak v roku 2023 môže poukázať iba 1,0% z dane.

Ak právnická osoba oznámi daňovému úradu predĺženie termínu na podanie daňového priznania, tak "2%" poukazuje v tomto predĺženom termíne!

Pokiaľ má právnická osoba hospodársky rok odlišný od kalendárneho roka, podáva daňové priznanie a poukazuje 2% v termíne na podanie daňového priznania.

30.04.2023 – termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Ak potrebujete iné tlačivá, alebo informácie, nájdete ich tu: https://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Prosíme, nenechajte prepadnúť svoju šancu pomôcť nám dvoma % z dane !

Ďakujeme 

 Ak nakúpite cez odkazy na našich stránkach, z týchto e-shopov dostaneme malú províziu (affiliate). 

Zoohit * Dobrá miska ´* Fera * Benu lekáreň * Lieky24 * Aliexpress * Allegro * Nutraceutics * Grizly  Astoreo Restorio * 

Sperky-eshop * MerkuryMarket * Darčeková rajBabičkinaZáhrada * Bohatstvo prírody * Kitos * EsatBlancheporte * 

4home * Vivantis * Lidl *  DR.Max * Unizdrav * Reedog * Petmarket * Moja lekáreň * Superzoo * Netfinancie

Veľmi ďakujeme.

© 2024 OZ Mačičkovo Dobrá, Hlavná 30/11, 076 41 Dobrá, IČO 42409217
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!